*תוכן שיווקי

 

מדבקת ההרזיה המשופרת סלים פאץ' פלוס – על המדבקה והחידושים שבה

נוסחה חדשה ומשופרת למדבקות ההרזיה סלים פאץ' שכבשו את עולם הדיאטה. בניגוד למדבקת סלים פאץ' המקורית, הגרסה המשופרת מתאימה גם לאנשים הסובלים מבעיות בבלוטת התריס.

הרעיון מאחורי המהדורה המשופרת של המדבקה המהפכנית נשאר זהה: לעודד ירידה במשקל באמצעות שריפת שומן בגוף, העלאת תחושת השובע והפחתת החשק לפחמימות ולמאכלים מתוקים.

החידוש הוא בנוסחה: המדבקה המשופרת מכילה תמצית שעועית לבנה שתפקידה לסייע בפירוק פחמימות. הנוסחה החדשה של המדבקה נבדקה ע"י מומחים והוכח כי השימוש בה מפחית את כמות הקלוריות שמוכנסות לגוף כתוצאה מאכילת פחמימות.

גם הפעם חשוב להבהיר כי המדבקות הן לא תרופת פלא, אך ללא שום ספק תורמות ומסייעות רבות לאדם הממוצע בתהליך הירידה במשקל. כמו בנוסחה המקורית, גם הנוסחה החדשה מתבססת על שימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בתחום מדבקות ההרזיה, אשר נקראת TransDermal Technology (שיטת הספיגה התת עורית).

 

* נכון לאפריל 2017 מדבקות סלים פאץ' כבר לא משווקות בישראל

 

כיצד פועלת מדבקת סלים פאץ' פלוס?

המדבקה פועלת ב-3 מישורים מרכזיים לצורך השגת המטרה העיקרית: שריפת שומן. ראשית, החומר שמטפטפת המדבקה לתוך הגוף גורם לדיכוי התאבון. שנית, המדבקה מסייעת בהפחתת החשק לאכילת פחמימות לא בריאות ומאכלים מתוקים, ולבסוף, המדבקה תורמת לזירוז תהליך חילוף החומרים של הגוף, המוכר לנו בשם 'מטבוליזם' (Metabolism).

כמו במדבקה המקורית, גם מדבקות סלים פאץ' המשופרות אינן גורמות לתופעות לוואי.

 

מהם החומרים שמהם עשויה מדבקת ההרזיה סלים פאץ' פלוס המשופרת?

המדבקה המשופרת (כמו קודמתה) מכילה חומרים טבעיים בלבד. בעת ההדבקה על הגוף מתחילים החומרים הללו להיספג ולחדור בהדרגה אל מחזור הדם שלנו.

החומרים הפעילים אשר מצויים במדבקת סלים פאץ' פלוס:

גווארנה (Guarana) בשיעור של 77% – צמח ובו אחוז גבוה של קפאין. מספק אנרגיה ומסייע בתהליך שריפת שומנים.

L-Caranitine בשיעור של 3% – חומצת אמינו, המסייעת בתהליך שריפת השומן בגוף והפיכתו לאנרגיה.

אבץ (Zinc) בשיעור של 5% – היסוד המוכר בעל סגולות המרפא הרבות. עוזר לגוף להיפטר ממשקל עודף.

תמצית שעועית לבנה בשיעור של 10% – פועלת לעיכוב אנזים בשם "אלפא עמילז". אנזים שתפקידו המרכזי הוא להפוך פחמימות לסוכרים.

Flaxeed Oil (שמן זרעי פשתה) בשיעור של 5% – מקור צמחי לחומצות שומן חשובות, אשר תורמות לתפקוד גופני ומוחי תקין ומבטיחות איזון.

 

מדבקת סלים פאץ' פלוס – האם היא בטוחה לשימוש?

המדבקות הן מדבקות טבעיות. כפי שציינו, למדבקות אין תופעות לוואי ולא קיימות מגבלות מיוחדות על השימוש בהן.

המדבקות מתאימות לשימוש עבור מבוגרים וילדים בקו הבריאות מעל גיל 7 ולנשים מניקות. הנוסחה המשופרת מתאימה גם לסובלים מבעיות בבלוטת התריס ולאנשים שרגישים לאצות וליוד.

 

איפה מדביקים ולכמה זמן? היכן בגוף מדביקים את מדבקת הסלים פאץ' פלוס?

בדיוק באותם מקומות מומלצים כמו עם מדבקת הסלים פאץ' המקורית. לפירוט אזורי ההדבקה המומלצים בגוף לחצו כאן.

 

מה כוללת אריזת מדבקות סלים פאץ' +

היצרן מאפשר בחירה ברכישת אריזה עם כמות של 30, 60 או 90 מדבקות. המוצר מגיע עם עלון מידע מיוחד ובו הוראות שימוש במוצר, מידע על החומרים והרכיבים מהם עשוי המוצר והמינון של כל אחד מהם, תפריטי תזונה מומלצים, תכנית מומלצת לפעילות גופנית של 10 דקות בכל יום וטיפים נוספים.

 

סלים פאץ' פלוס – הערות היצרן:

* המדבקה היא לא פתרון קסם. על מנת להצליח לרדת במשקל בעזרת המדבקות יש צורך לגבות את השימוש בהן בשמירה על תזונה נכונה ואורח חיים בריא.

* מומלץ להיוועץ עם רופא מומחה טרם השימוש.

* יש למנוע חשיפה ארוכה של המדבקה לאור שמש ולהקפיד להדביק אותה במקומות מוצנעים בגוף.

 

הבהרה: פורטל דיאט מאסטר אינו מוכר את מדבקות ההרזיה. הפורטל מציע סיקור אודות המדבקות בלבד.

דיאט מאסטר - פלטפורמה מקוונת ובה מדריכים מקיפים בנושאי דיאטה ותזונה נכונה, מידע על מזון בריא וסגולותיו. התכנים באתר דיאט מאסטר מבוססים על מקורות מידע מהימנים, כגון אתרי דיאטניות מובילות, קופות החולים ואתרים נוספים בתחום. חלק מהתכנים באתר עברו בקרה של דיאטניות ו/או נכתבו על ידי אנשי מקצוע.