* נכון לאפריל 2017 מדבקות סלים פאץ' כבר לא משווקות בישראל

מדבקות הרזיה סלים פאץ' – מהן וכיצד הן פועלות?

מדבקות ההרזיה של סלים פאץ' הן מדבקות שמסייעות לעשרות אלפי אנשים בעולם להתמודד עם בעיות השמנה ולרדת במשקל. חשוב להדגיש שהמדבקות אינן תרופת פלא, אך בהחלט תורמות ומסייעות לאדם הממוצע בתהליך ההרזיה. מדבקות סלים פאץ' עושות שימוש בטכנולוגיה חדשנית בתחום הרפואה בשם TransDermal Technology, או בעברית: שיטת הספיגה התת עורית.

המדבקות פועלות על הגוף ב-3 דרכים עיקריות: מדכאות את התאבון, מפחיתות את החשק לאכילת מאכלים מתוקים ופחמימות למיניהן ומזרזות את חילוף החומרים (Metabolism) אצל האדם אשר משתמש בהן. היתרון הגדול במדבקות אלה הוא שהן אינן גורמות לתופעות לוואי והשימוש בהן קל ונח מאד בניגוד לשיטות הרזיה אחרות בהן אנו נאלצים להרעיב את עצמנו ולהפסיק לאכול סוגים שלמים של מאכלים בשביל לרדת במשקל.

 

* נכון לאפריל 2017 מדבקות סלים פאץ' כבר לא משווקות בישראל, למתעניינים, ניתן לקרוא כאן על תוכניות דיאטה בהתאמה אישית 

 

מאילו חומרים עשויה מדבקת ההרזיה של סלים פאץ'?

המדבקה מכילה חומרים פעילים, צמחיים וטבעיים, אשר בעת ההדבקה מתחילים להיספג בגוף ולהיכנס בהדרגה למחזור הדם שלנו. חומרים אלה, כפי שציינו, גורמים לדיכוי תאבון, הפחתת החשק למתוקים ולזירוז חילוף החומרים של הגוף. בניגוד לכדורים וכמוסות שונות, חומרי מדבקת הסלים פאץ' אינם עוברים דרך מערכת העיכול, אלא נספגים באופן ישיר במחזור הדם. כך בעצם מתקבל תהליך מהיר ויעיל שמוביל לירידה במשקל.

שמות החומרים הפעילים אשר מצויים במדבקות:

גווארנה (Guarana) – צמח המכיל אחוז גבוה של קפאין, מספק לגוף אנרגיה ומסייע בשריפת שומנים.

L-Caranitine – חומצת אמינו, אשר דומה במהותה לויטמין. לחומצה תפקיד חשוב בתהליך שריפת השומן בגוף והפיכתו לאנרגיה.

Fucus Vesiculosusתמצית של אצות שפועלת להאצת חילוף החומרים בגוף על ידי השפעה על פעילותה של בלוטת התריס.

אבץ (Zinc) – היסוד המוכר בעל סגולות רבות שמסייעות לגוף להיפטר מקילוגרמים מיותרים.

תמצית זרעי פשתן – מסייעת בשריפת שומן רווי ומאיצה גם היא שריפת שומנים.

 

מדבקת סלים פאץ' – האם היא בטוחה לשימוש?

אין מגבלות מיוחדות על השימוש במדבקות. מדובר במדבקות אשר בטוחות לשימוש עבור כל אדם מעל גיל 7 שמעוניין לרזות, פרט לנשים הרות (בהריון, לאנשים בעלי רגישות ללטקס ולאנשים שבלוטת התריס שלהן אינה מתפקדת כשורה.

 

איפה מדביקים? באיזה אזור בגוף מדביקים את מדבקת הסלים פאץ'?

ההמלצה היא להדביק את המדבקה במקום בו העור הוא העדין ביותר (ושאין בו שערות) ובמקביל אזור הנסתר מן העין. דוגמא לאזורים טובים להדבקה: אזור הבטן, החלק הפנימי של היד, או הגב התחתון. את המדבקה משאירים במקום ההדבקה למשך 24 שעות ולאחר מכן מחליפים אותה במדבקה חדשה. מומלץ לגוון במקומות ההדבקה ולא להדביק 2 מדבקות באותו מקום בדיוק יומיים ברצף.

 

לכמה זמן מדביקים?

מומלץ להשתמש במדבקות לפרק זמן של 3 חודשים. לאחר תקופת הזמן הזו נהוג בדרך כלל לעשות הפסקה של חודש, אשר לאחריו אפשר לשוב ולהשתמש בהן ל-3 חודשים נוספים.

 

סלים פאץ' מחיר – כמה עולות המדבקות?

מחיר חבילת מדבקות סלים פאץ' הכוללת 30 מדבקות הרזיה הינו בין 300 ל-400 ש"ח.

 

* נכון לאפריל 2017 מדבקות סלים פאץ' כבר לא משווקות בישראל

 

ביקורות, חוות דעת ותגובות על מדבקות הרזיה של סלים פאץ' והשפעתן

רובם המוחלט של המשתמשים שניסו את המדבקות מספרים כי השימוש בהן על באופן יומיומי תרם להן בתהליך ההרזיה והירידה במשקל.

הנה כמה ביקורות, תגובות וחוות דעת שריכזנו מפורומי הרזיה שונים ברחבי הרשת:

ליאורה, תל אביב: "רכשתי את המדבקות ואני מאד מרוצה. כפי שהובטח לי, המדבקות מורידות לי את החשק לאכול מתוקים ופחמימות ועוזרות לי לרדת במשקל."

סיגלית, אשדוד: "התחלתי להשתמש במדבקות לפני כחודש ולא בא לי לאכול שום דבר. לפעמים אני אפילו שוכחת לאכול ועד עכשיו הצלחתי לרדת כבר למעלה מ-4 ק"ג מהמשקל שלי."

שירן, כפר סבא: "בהתחלה הדבקתי את המדבקה באזור הידיים, לאחר מספר שבועות בהן חשתי השפעה, אך רציתי יותר, החלטתי לנסות להדביק אותן על הגב והתוצאות הפתיעו אפילו אותי."

קרן, כרמיאל: "בעשרת הימים הראשונים של השימוש במדבקות לא הרגשתי יותר מדי השפעה, אך לאחר 10 ימים ההשפעה החלה וכעת יש ימים בהם אני לא אוכלת כמעט בכלל במהלך היום ואפילו לא שמה לב לכך יותר מדי. יש ימים שאני ממש צריכה לאכול בכוח. מפחדת שכשיגמרו לי המדבקות אצטרך לעשות הפסקה של חודש. לא רוצה לעלות שוב במשקל."

 

* תוכן שיווקי

 

הבהרה: פורטל דיאט מאסטר אינו אחראי על מכירת מדבקות ההרזיה. הפורטל מציע סיקור אודות המדבקות בלבד.

דיאט מאסטר - פלטפורמה מקוונת ובה מדריכים מקיפים בנושאי דיאטה ותזונה נכונה, מידע על מזון בריא וסגולותיו. התכנים באתר דיאט מאסטר מבוססים על מקורות מידע מהימנים, כגון אתרי דיאטניות מובילות, קופות החולים ואתרים נוספים בתחום. חלק מהתכנים באתר עברו בקרה של דיאטניות ו/או נכתבו על ידי אנשי מקצוע.