השאירו פרטים לקבלת מידע מנציג

שם:

טלפון:

לורן גונר מתארחת בתוכנית של פרופסור רפי קרסו

לורן גונר

דיאטת לורן – תמונות לפני ואחרי

דיאטת לורן תמונה לפני אחרי
דיאטת לורן לפני אחרי
לפני ואחרי לורן 3
הדיאטה של לורן - לפני ואחרי
תמונה לפני ואחרי - דיאטת לורן
לפני ואחרי 4
דיאטת לורן

דיאטת לורן – מידע מקיף על הדיאטה, מי עומדת מאחוריה, איך היא פועלת ותפריט מומלץ

קיימות שיטות רבות שמטרתן היא לעזור ולסייע בתהליך ההרזיה. חלקן נחשבות לדיאטות מוכרות ויעילות ואחרות חדשניות וטרם הוכיחו את עצמן. יחד עם זאת, לא כל הדיאטות שהומצאו עד כה מתאימות לכולם באופן זהה והדגש הוא על מציאת השיטה והדרך הנכונה ביותר עבור גופך. דיאטת לורן היא אחת הדיאטות הפופולריות מכיוון ששיטה זו הוכיחה את עצמה כיעילה ומתאימה למעל 98% מהאנשים שמתחילים אותה, גם מבחינת הירידה המהירה במשקל וגם מבחינת שמירה על המשקל החדש .

 

הכירו את דיאטת לורן – מהי דיאטה לורן?

דיאטת לורן זוהי שיטת הרזיה שפותחה על ידי לורן גונר אשר ביססה אותה על גבי עשרות מאמרים ומחקרים שנעשו בתחום הדיאטה וההרזיה. אחת הטענות שעלתה מן המחקרים היא שלכל אדם יש חילוף חומרים ופירוק שומנים שמתנהל בצורה שונה ולכן אין שיטת הרזיה אחת המתאימה לכולם – אלא שכל אדם צריך תפריט מזונות ספציפי עבורו.

לורן ביססה את השיטה שלה על תחקיר מעמיק ועל מאות מחקרים חדשניים מהעשור האחרון שנעשו בתחום התזונה וההרזיה. אחת הנקודות העיקריות היא שלכל אדם יש חילוף חומרים ופירוק שומנים שמתנהל בצורה שונה ולכן אין שיטת הרזיה אחת המתאימה לכולם – אלא שכל אדם צריך תפריט מזונות ספציפי עבורו.

ההתאמה של התפריט באופן אישי ללקוח זהו רק אחד היתרונות של דיאטת לורן, בנוסף לכך, הדיאטה מותאמת באופן אינדיבידואלי להרגלי האדם, לשגרה שלו ולאורח חייו. בשונה מדיאטות אחרות, לא תצטרכו להתאים את עצמכם לדיאטה, אלא דיאטת לורן מותאמת אליכם. הדיאטה תותאם ללו"ז שלכם, בין אם זה מבחינת משמורת העבודה, זמן עם ילדים, לו"ז לימודים ובין אם את מעבירה את רוב היום בדרכים, אם את אשת מכירות שטח, סטודנטית, חיילת, או אימא בחופשת לידה – דיאטת לורן מותאמת ספציפית עבורך.

 

איך פועלת דיאטת לורן?

כאמור, דיאטת לורן מותאמת לכל אחת באופן אישי. בניגוד לדיאטות אחרות בדיאטת לורן ההתנהלות היא מול יועצת אישית שמתלווה אלייך מההתחלה ועוברת איתך תהליך עד לקבלת התוצאות הרצויות.

לא עוד רשימה של מה מותר ומה אסור לאכול שניתן למצוא גם באינטרנט. בדיאטת לורן תקבלי ייעוץ מיועצת תזונה אישית שתכיר אותך ותדריך אותך בצורה נכונה עד להשגת המטרה.

בניגוד לדיאטות אחרות בדיאטת לורן ההתנהלות היא מול יועצת תזונה אישית, שמוצמדת אליך מראיון אישי ראשוני ועד השבועות האחרונים של שמירה, בו המשקל שלך עבר תקין והנך נמצאת בשלב של בדיקת פחמימות.

הצוות של דיאטת לורן בנוי מ-5 יועצות תזונה ומחלקת בקרת איכות, ובשונה מאוד מכל דיאטה אחרת עם מוקד כללי ודיאטנית אחת שמלווה אלפי לקוחות ועונה רק לשיחות נכנסות ושאלות כלליות, בלי להכיר אותך באמת, בדיאטת לורן כל יועצת עובדת עם מספר לקוחות בודדות בלבד באופו אישי דרך הנייד האישי שלה, צורת עבודה שמאפשרת לך להרגיש בטוחה וחופשיה עם היועצת שלך, ומצד שני מאפשרת ליועצת שלך להכיר באמת לעומק את אורח החיים שלך, את האופי שלך וכמובן גם את ההתנהגות והתגובות המיוחדות של הגוף שלך.

 

אז.. כמה מרזים בדיאטת לורן?

ודאי שאלתם את עצמכם "כמה מרזים בדיאטת לורן?" או "כמה קילו אפשר להוריד בדיאטת לורן?" –

ובכן, התשובה איננה חד משמעית מכיוון שלכל אדם יש נתונים פיזיולוגיים שונים אך יחד עם זאת, התהליך של דיאטת לורן מבטיח כי התוצאות יהיו ברורות ותצליחו לרזות בממוצע 2 ק"ג בשבוע, וזה אומר שאם יש לך 3 ק"ג לרדת, השלב של הרזיה ייקח לך בערך שבועיים, ואם את צריכה לרדת ל-15 ק"ג – זה יקרה בערך תוך חודשיים. כמו כן, חשוב לא פחות לציין כי דיאטת לורן שמה דגש לא רק על ההרזיה אלא גם על שמירה על המשקל החדש וכמובן ירידה בהיקפים.

בדיאטה לא נעשה שימוש בכימיקלים, אלא בצמחי מרפא וחומרים טבעיים. המשקל שמורידים בדיאטת לורן הינו אך ורק שומן (לא מים או מסת שריר) וכך מתקבלת ירידה בהיקף וגזרה חטובה.

 

מהם שלבי דיאטת לורן?

דיאטת לורן מחולקת למספר שלבים וישנה חשיבות רבה לפעול לפיהם.

השלב הראשון כולל שאלון מפורט שמקבל הלקוח. עליכם למלא את השאלון המפורט על מנת שנדע מהם ההרגלים, הצרכים ואורח החיים שלך. בשאלון ישנן שאלות לגבי הרגלי תזונה, פעילות גופנית, מצב פיסי ונפשי, רגישויות לתרופות / אלרגיות וכדומה. לאחר מילוי השאלון יתקיים ראיון אישי ותותאם תכנית תזונה אישית המבוססת על צרכים אישיים שלכם.

לאורך השלב הראשון יש ליווי יום-יומי שנועד לעקוב ולוודא כי אכן ישנה התקדמות בתהליך ההרזיה. לאורך שלב זה התפריט יכלול כ-1200 קלוריות ליום, באופן זה תשיגו ירידה משמעותית במשקל. במקרים בהם יש צורך בהרזיה משמעותית יותר, הורדה גדולה יותר של קילוגרמים – השלב הראשון יתפרש על פני תקופה ארוכה יותר ובהדרגתיות שונה. יש לציין כי דיאטת לורן מאוזנת ולא קיצונית, באמצעותה ניתן להביא לתוצאות הרזיה משמעותיות וסיפורי הצלחה של אנשים שעשו את דיאטת לורן יעידו על כך.

השלב השני – מכונה גם 'שלב השמירה'. עם סיום ההרזיה והגעה למשקל היעד שלך, את תעברי לשלב השמירה, כאשר המטרתו היא לייצב את המשקל החדש שלך ולהחזיר אותך לאכול רגיל לגמרי, תוך כדי בדיקה מעמיקה של פחמימות וסוכרים שאת אוהבת והיית רוצה לאכול ביום יום שלך.

בשלב זה מפסיקים לצרוך את תוספי התזונה שניתנו קודם לכן ונבנית עבורכם תכנית שמירה ייחודית. תכנית זו מבוססת על אכילה מזון בריא ומגוון ולעיתים אף כולל מזונות עתירי קלוריות.

בשלב זה בדרך כלל בדרך כלל היועצת שלך תריב אתך על זה שתאכלי יותר ולנסי יותר דברים משמינים, בלי לחשוש להשמין, וזה די כיף?

 

לדיאטה 4 מרכיבים עיקריים:

  • ערכה עם צמחים – מגיעה עד הבית באמצעות שליח תוך מספר ימים מרגע הצטרפותכם לתכנית. חלק מן הצמחים מגיעים בצורה של טיפות וחלקם בצורה של כמוסות. תוכן הערכה יספיק לכן ל-60 ימי הרזיה (יתכן ולא תצטרכי את כל הכמות, במידה ומשקלך ההתחלתי לא גבוה). את תקבלי הסבר מפורט על מהות הצמחי מרפא האלו ואופן השימוש בהן מהיועצת האישית שלך וגם כחלק מהתוכנית האישית שתבנה עבורך.

 

  • תפריט אישי – לכל לקוח נבנה תפריט אישי על סמך השאלון האישי שמילא בהצטרפות, מה שהוא אוהב לאכול ולאורח החיים שלו.

 

  • מעקב יומי ב-SMS – את תתבקשי כל בוקר לדווח ליועצת האישית שלך את משקל של אותו הבוקר- בשונה לאמונות  טפלות רבות, השומן אכן מתפרק על בסיס יומיומי וזה קריטי ביותר לדעת כמה שומן הגוף שלך שרף ב-24 השעות האחרונות, על מנת להנחות אותך נכון בהרזיה שלך.

 

  • שלב השמירה על המשקל שהושג – נושא קריטי בכל סוג של דיאטה הוא נושא השמירה על המשקל לאחר הירידה הראשונית. כדי לא להעלות מחדש במשקל נבנה עבור כל משתתף בתכנית תפריט נוסף לשלב השמירה שרלוונטי להמשך חייו, כאשר בסופו את תעברי את אחת החוויות העוצמתיות ביותר בחייך- את בדיקת הפחמימות והסוכרים, ויתכן שתגלי שהשוקולד האהוב שלך או הפסטה מוקרם, הם דווקא כן מתאימים לגופך ולא משמינים אותך.

 

השאירו פרטים לקבלת מידע על רכישת ערכת הדיאטה במבצע מיוחד

שם:
טלפון:
משהו נוסף לומר:

 

מה כוללת ערכת דיאטת לורן?

אחרי שתרשמי לתכנית ההרזיה של דיאטת לורן תקבלי לביתך באמצעות שליח ערכה באריזה מהודרת ובה מגוון מוצרים הומאופתיים טבעיים. מוצרים אלו נועדו לשפר את פעילות גופך בפירוק שומנים, ניקוי רעלים ולהפחית את הדחף למתוקים ולפחמימות. בערכה יש ארבעה מוצרים:

SUMMER FORMULA – אלו טיפות טבעיות שמטרתן היא לוודא שמה שבאמץ מתפרק בגוף שלך זה שומנים ולא שרירים ונוזלים, והשומן אכן מתפרק בקצב של 300 גר ביום בממוצע.

 

WINTER FORMULA – אלו טיפות טבעיות שנועדו לנקות את רקמות השומן בגוף מרעלים שמפריעים לתהליך ההרזיה. למעשה, טיפות אלו מתחילות בגוף תהליך ניקוי רעלים מיוחד, השונה מניקוי רעלים מתוך מערכת העיכול (הנעשה ע"י דיאטת מצים וכד'). ניקוי רעלים מהרקמות השומן, הוא תהליך ביוכימי מורכב ומדויק מאוד, כאשר התוצאה הסופית שלו היא תאי שומן נקיים מרעלים וקלים פירוק ע"י גופך.

 

AUTUMN FORMULA – תערבות מיוחדת המותאמת במיוחד לשלב ההרזיה של דיאטת לורן, הנספגת ע"י הגוף בממוצע פי 5 מוויטמינים רגילים, התומכת בגוף שנמצא בדיאטה. מטרתה היא לחזק את הגוף, שעובד קשה בפירוק המזון ולהשלים בעבורו חוסרים קודמים, במידה וקיימים.

 

SPRING FORMULA – כמוסות טבעיות שנועדו לאזן את רמת הסוכר בדם ולוודא שאין לך דחף למתוק או תחושת רעב בלתי נשלטת. נטילת יום יומית של ספרינג פרומולה מסייעת לתחושת השבע, מפחיתה את הצורך בפחמימות ובמתוקים ומאזנת את גופך.

 

דיאטת לורן מה כוללת הערכה

 

כמה עולה דיאטת לורן? – עלות דיאטת לורן

על מנת לקבל במדויק את מחיר דיאטת לורן ניתן ליצור קשר עם אחת מיועצות התזונה של הדיאטה. מחיר דיאטת לורן כולל בניית תכנית הרזיה אישית ושינוי התכנית במידת הצורך, בניית תכנית שמירה, טכנולוגיה מדויקת של בדיקת פחמימות, על מנת שתלמדי במדויק אילו מאכלים את יכולה לאכול חופשי ומאילו את צריכה להיזהר, מתכונים, מעקב צמוד יומי של יועצת תזונה אישית שמכירה אותך באמת, ערכה מהודרת עם 4 תוספי תזונה ומוצרים הומאופתיים, יחס מיוחד ואכפתיות אמיתית.

מחירים של דיאטת לורן – לפרטים אודות מחיר התהליך, הכולל גם את הערכה עם 4 המוצרים, תוכנית מותאמת אישית, ליווי ומעקב יומי של יועצות התזונה של לורן למשך 120 יום ועוד יש ליצור קשר. השאירו פרטים בטופס לקבלת מידע נוסף.

 

המלצות על דיאטת לורן ותגובות של לקוחות

ברשת האינטרנט תוכלו למצוא מגוון המלצות על דיאטת לורן. לקוחות שניסו את הדיאטה מעידים כי אכן מדובר בתכנית מאוד מושקעת שמותאמת לכל לקוח באופן אישי. ניתן לקרוא על דיאטת לורן ביקורות חיוביות רבות ומרביתן מעידות כי העובדה שלכל לקוח יש תפריט אישי שמותאם לצרכיו – זו הסיבה להצלחה בתהליך ולהרזיה.

 

דיאטת לורן תגובות של לקוחות שלקחו חלק בשלבי דיאטת לורן:

רעות, קריית גת: "לפני שהתחלתי את דיאטת לורן שקלתי 90 קילוגרם, הרגשתי זוועה ולא האמנתי שאני אצליח לרדת במשקל. כבר ניסיתי הכל ושום דיאטה לא עבדה לי. אמא שלי שכנעה אותי וקנתה לי את הערכה של דיאטת לורן ואחרי כמה חודשים נעמדתי על המשקל ולא האמנתי שאני שוקלת 70! ירדתי עשרים קילו בתקופה כל כך קצרה, בלי הרבה מאמץ, בלי עומס של כושר גופני, אני עד היום נדהמת מהשיטה של לורן גונר."

אלכס, טבריה: "אני עושה דיאטות מאז שאני זוכר את עצמי ובשנתיים האחרונות כבר כלום לא מצליח, גם השיטות שבעבר היו יעילות כבר לא מסתדר איתן. ניסיתי את דיאטת לורן מתוך חוסר ברירה, לא האמנתי שאני אצליח לרזות אבל מצא חן בעיני התהליך, שזה לא קיצוני מדי ושלא אצטרך לחוש רעב כל הזמן. לא שמתי לב והזמן עבר ואחרי חודשיים ירדתי 14 קילו, אני מרגיש אדם קל יותר, מאושר יותר. מה שחשוב לא פחות זה שאני עדיין שומר על המשקל כפי שהוא!"

שירלי, תל-אביב: "דיאטה מדהימה! בלי לחץ, בלי מאמץ, פשוט הקפדתי על תכנית השלבים ונעזרתי בערכה של דיאטת לורן וכבר אחרי שבועיים ראיתי שאני מורידה קילוגרמים! בסוף התהליך ירדתי 13 קילו ואני ממש מרוצה מעצמי ומהדיאטה של לורן גונר, אמליץ עליה בחום לכל מי שישאל!

למידע על הדיאטה ולרכישת הערכה – השאירו פרטים ונציג יתקשר אליכם

השאירו פרטים לקבלת מידע מנציג

שם:

טלפון:

הבהרה: פורטל דיאט מאסטר איננו האחראי בפועל על שיווק או מכירת מוצרים בדיאטת לורן. הפורטל מציע סיקור אודות הדיאטה ומקשר בין צרכנים שמתעניינים בדיאטה לבין המשווק הרשמי.