השאירו פרטים לקבלת מידע מנציג

שם:

טלפון:

לורן גונר מתארחת בתוכנית של פרופסור רפי קרסו

לורן גונר
דיאטת לורן לפני אחרי תמונה
דיאטת לורן לפני אחרי
דיאטת לורן תמונה לפני אחרי
דיאטת לורן תמונות לפני אחרי
דיאטת לורן לפני אחרי תמונה
דיאטת לורן

דיאטת לורן – מידע מקיף על הדיאטה, מי עומדת מאחוריה, איך היא פועלת ותפריט מומלץ

קיימות שיטות רבות שמטרתן היא לעזור ולסייע בתהליך ההרזיה. חלקן נחשבות לדיאטות מוכרות ויעילות ואחרות חדשניות וטרם הוכיחו את עצמן. יחד עם זאת, לא כל הדיאטות שהומצאו עד כה מתאימות לכולם באופן זהה והדגש הוא על מציאת השיטה והדרך הנכונה ביותר עבור גופך. דיאטת לורן היא אחת הדיאטות הפופולריות מכיוון ששיטה זו הוכיחה את עצמה כיעילה ומתאימה למרבית האנשים שניסו אותה.

 

הכירו את דיאטת לורן – מהי דיאטה לורן?

דיאטת לורן זוהי שיטת הרזיה שפותחה על ידי לורן גונר אשר ביססה אותה על גבי עשרות מאמרים ומחקרים שנעשו בתחום הדיאטה וההרזיה. אחת הטענות שעלתה מן המחקרים היא שלכל אדם יש חילוף חומרים ופירוק שומנים שמתנהל בצורה שונה ולכן אין שיטת הרזיה אחת המתאימה לכולם – אלא שכל אדם צריך תפריט מזונות ספציפי עבורו.

ההתאמה של התפריט באופן אישי ללקוח זהו רק אחד היתרונות של דיאטת לורן, בנוסף לכך, הדיאטה מותאמת באופן אינדיבידואלי להרגלי האדם, לשגרה שלו ולאורח חייו. בשונה מדיאטות אחרות, לא תצטרכו להתאים את עצמכם לדיאטה, אלא דיאטת לורן מותאמת אליכם. הדיאטה תותאם ללו"ז שלכם, בין אם זה מבחינת משמורת העבודה, זמן עם ילדים, לו"ז לימודים ובין אם את מעבירה את רוב היום בדרכים, אם את אשת מכירות שטח, סטודנטית, חיילת, או אימא בחופשת לידה – דיאטת לורן מותאמת ספציפית עבורך.

 

איך פועלת דיאטת לורן?

כאמור, דיאטת לורן מותאמת לכל אחת באופן אישי. בניגוד לדיאטות אחרות בדיאטת לורן ההתנהלות היא מול יועצת אישית שמתלווה אלייך מההתחלה ועוברת איתך תהליך עד לקבלת התוצאות הרצויות.

לא עוד רשימה של מה מותר ומה אסור לאכול שניתן למצוא גם באינטרנט. בדיאטת לורן תקבלי ייעוץ מיועצת תזונה אישית שתכיר אותך ותדריך אותך בצורה נכונה עד להשגת המטרה.

דיאטת לורן גם מציגה בפנינו תכנית של ניקוי רעלים ומעבירה את גופינו מעין 'Restart'. בנוסף לתפריט האישי שתקבלו, ישנה אפשרות לרכוש שירות נוסף במסגרתו תילקח דגימת שיער וייעשה עבורכם מיפוי גנטי שמטרתו להביא לירידה במשקל באמצעות שימוש במוצרים הומאופטיים ועוד.

ודאי שאלתם את עצמכם "כמה מרזים בדיאטת לורן?" או "כמה קילו אפשר להוריד בדיאטת לורן?" – ובכן, התשובה איננה חד משמעית מכיוון שלכל אדם יש נתונים פיזיולוגיים שונים אך יחד עם זאת, התהליך של דיאטת לורן מבטיח כי התוצאות יהיו ברורות ותצליחו לרזות בין 12 ל-15 ק"ג תוך חודשיים. כמו כן, חשוב לא פחות לציין כי דיאטת לורן שמה דגש לא רק על ההרזיה אלא גם על שמירה על המשקל החדש.

בדיאטה לא נעשה שימוש בכימיקלים, אלא בצמחי מרפא וחומרים טבעיים. המשקל שמורידים בדיאטת לורן הינו אך ורק שומן (לא מים או מסת שריר) וכך מתקבלת ירידה בהיקף וגזרה חטובה.

 

מהם שלבי דיאטת לורן?

דיאטת לורן מחולקת למספר שלבים וישנה חשיבות רבה לפעול לפיהם.

השלב הראשון כולל שאלון מפורט שמקבל הלקוח. עליכם למלא את השאלון המפורט על מנת שנדע מהם ההרגלים, הצרכים ואורח החיים שלך. בשאלון ישנן שאלות לגבי הרגלי תזונה, פעילות גופנית, מצב פיסי ונפשי, רגישויות לתרופות / אלרגיות וכדומה. לאחר מילוי השאלון יתקיים ראיון אישי ותותאם תכנית תזונה אישית המבוססת על צרכים אישיים שלכם.

לאורך השלב הראשון יש ליווי יום-יומי שנועד לעקוב ולוודא כי אכן ישנה התקדמות בתהליך ההרזיה. לאורך שלב זה התפריט יכלול כ-1200 קלוריות ליום, באופן זה תשיגו ירידה משמעותית במשקל. במקרים בהם יש צורך בהרזיה משמעותית יותר, הורדה גדולה יותר של קילוגרמים – השלב הראשון יתפרש על פני תקופה ארוכה יותר ובהדרגתיות שונה. יש לציין כי דיאטת לורן מאוזנת ולא קיצונית, באמצעותה ניתן להביא לתוצאות הרזיה משמעותיות וסיפורי הצלחה של אנשים שעשו את דיאטת לורן יעידו על כך.

השלב השני – מכונה גם 'שלב השמירה' כאשר בתחילתו כבר תבחינו בירידה במשקל. בשלב זה מפסיקים לצרוך את תוספי התזונה שניתנו קודם לכן ונבנית עבורכם תכנית שמירה ייחודית. תכנית זו מבוססת על אכילה מזון בריא ומגוון ולעיתים אף כולל מזונות עתירי קלוריות אך הדגש הוא על אופן האכילה ולא כל סוג המזון.

בהמשך מתבצע תהליך "בידוד משתנים", כלומר – בכל יום צורכים סוג אחר של מזון עם כמות גבוהה של קלוריות. לאורך שלב זה מתבצע מעקב אודות המשקל, נעשית שקילה מדי יום ובאופן זה ניתן לבדוק איך המזונות משפיעים על גופינו – מי מהם מתפרק היטב ואילו מזונות עדיף להסיר מהתפריט.

 

לדיאטה 4 מרכיבים עיקריים:

  • ערכה עם צמחים – מגיעה עד הבית באמצעות שליח תוך מספר ימים מרגע הצטרפותכם לתכנית. חלק מן הצמחים מגיעים בצורה של טיפות וחלקם בצורה של טבליות. תוכן הערכה יספיק לכן ל-60 יום בערך. במעמד ההצטרפות ניתן הסבר כיצד להשתמש בערכה ובצמחי המרפא.

 

  • תפריט אישי – לכל לקוח נבנה תפריט אישי על סמך השאלון האישי שמילא בהצטרפות, מה שהוא אוהב לאכול ולאורח החיים שלו.

 

  • מעקב יומי ב-SMS – המשתתפים בתוכנית מתבקשים לדווח את משקלם בכל בוקר באמצעות SMS לצוות של דיאטת לורן על מנת למדוד התקדמות ולוודא כי הכל מתנהל בקצב נכון.

 

  • שלב השמירה על המשקל שהושג – נושא קריטי בכל סוג של דיאטה הוא נושא השמירה על המשקל לאחר הירידה הראשונית. כדי לא להעלות מחדש במשקל נבנה עבור כל משתתף בתכנית תפריט נוסף לשלב השמירה שרלוונטי להמשך חייו.

 

השאירו פרטים לקבלת מידע על רכישת ערכת הדיאטה במבצע מיוחד

שם:
טלפון:
משהו נוסף לומר:

 

מה כוללת ערכת דיאטת לורן?

לאחר שתרשמו לתכנית ההרזיה של דיאטת לורן תקבלו לביתכם באמצעות שליח ערכה באריזה מהודרת ובה מגוון מוצרים הומאופתיים טבעיים. מוצרים אלו נועדו לשפר את פעילות הגוף בפירוק שומנים, ניקוי רעלים ולהפחית את תחושת הרעב. בערכה יש ארבעה מוצרים:

  1. Slender Slim – אלו טיפות טבעיות שמטרתן היא לפרק את השומנים בגוף.
  2. D-Tox Slim – אלו טיפות טבעיות שנועדו לנקות את רקמות השומן בגוף ואת הרעלים שמפריעים לתהליך ההרזיה. למעשה, טיפות אלו מתחילות בגוף ניקוי רעלים, שלב חשוב מאוד בכל דיאטה.
  3. Multivia Slim – מולטי ויטמין התומך בגוף שנמצא בדיאטה. זו תערובת של מינרלים וויטימנים שנועדו לחזק את הגוף ולהשלים בעבורו חוסרים קודמים
  4. שובע סלים – כמוסות טבעיות שנועדו להעלים את תחושת הרעב. נטילת יום יומית של 'שובע סלים' מסייעת לחוש שבעים, מפחיתה את הצורך בפחמימות ובמתוקים.

 

דיאטת לורן מה כוללת הערכה

 

כמה עולה דיאטת לורן? – עלות דיאטת לורן

על מנת לקבל במדויק את מחיר דיאטת לורן ניתן ליצור קשר עם אחת מיועצות התזונה של הדיאטה. מחיר דיאטת לורן כולל ייעוץ והכוונה, ספר מתכונים, מעקב צמוד על יועצת תזונה, ערכה מהודרת עם תוספי תזונה ומוצרים הומאופתיים, מיפוי גנטי ועוד.

 

המלצות על דיאטת לורן ותגובות של לקוחות

ברשת האינטרנט תוכלו למצוא מגוון המלצות על דיאטת לורן. לקוחות שניסו את הדיאטה מעידים כי אכן מדובר בתכנית מאוד מושקעת שמותאמת לכל לקוח באופן אישי. ניתן לקרוא על דיאטת לורן ביקורות חיוביות רבות ומרביתן מעידות כי העובדה שלכל לקוח יש תפריט אישי שמותאם לצרכיו – זו הסיבה להצלחה בתהליך ולהרזיה.

 

דיאטת לורן תגובות של לקוחות שלקחו חלק בשלבי דיאטת לורן:

רעות, קריית גת: "לפני שהתחלתי את דיאטת לורן שקלתי 90 קילוגרם, הרגשתי זוועה ולא האמנתי שאני אצליח לרדת במשקל. כבר ניסיתי הכל ושום דיאטה לא עבדה לי. אמא שלי שכנעה אותי וקנתה לי את הערכה של דיאטת לורן ואחרי כמה חודשים נעמדתי על המשקל ולא האמנתי שאני שוקלת 70! ירדתי עשרים קילו בתקופה כל כך קצרה, בלי הרבה מאמץ, בלי עומס של כושר גופני, אני עד היום נדהמת מהשיטה של לורן גונר."

אלכס, טבריה: "אני עושה דיאטות מאז שאני זוכר את עצמי ובשנתיים האחרונות כבר כלום לא מצליח, גם השיטות שבעבר היו יעילות כבר לא מסתדר איתן. ניסיתי את דיאטת לורן מתוך חוסר ברירה, לא האמנתי שאני אצליח לרזות אבל מצא חן בעיני התהליך, שזה לא קיצוני מדי ושלא אצטרך לחוש רעב כל הזמן. לא שמתי לב והזמן עבר ואחרי חודשיים ירדתי 14 קילו, אני מרגיש אדם קל יותר, מאושר יותר. מה שחשוב לא פחות זה שאני עדיין שומר על המשקל כפי שהוא!"

שירלי, תל-אביב: "דיאטה מדהימה! בלי לחץ, בלי מאמץ, פשוט הקפדתי על תכנית השלבים ונעזרתי בערכה של דיאטת לורן וכבר אחרי שבועיים ראיתי שאני מורידה קילוגרמים! בסוף התהליך ירדתי 13 קילו ואני ממש מרוצה מעצמי ומהדיאטה של לורן גונר, אמליץ עליה בחום לכל מי שישאל!

ערכת דיאטת לורן

למידע על הדיאטה ולרכישת הערכה – השאירו פרטים ונציג יתקשר אליכם

השאירו פרטים לקבלת מידע מנציג

שם:

טלפון:

הבהרה: פורטל דיאט מאסטר איננו האחראי בפועל על שיווק או מכירת מוצרים בדיאטת לורן. הפורטל מציע סיקור אודות הדיאטה ומקשר בין צרכנים שמתעניינים בדיאטה לבין המשווק הרשמי.