יועצת תחזור אליך לאחר מילוי הפרטים

  שם:

  טלפון:

  לורן גונר מתארחת בתוכנית של פרופסור רפי קרסו

  לורן גונר

  דיאטת לורן – תמונות לפני ואחרי

  דיאטת לורן תמונות לפני ואחרי - אינה פרקמן - ירדה 17 קילו
  דיאטת לורן - גלינה דיקר ירדה 12 קילו ועדיין בתהליך ההרזיה תמונה לפני אחרי
  דיאטת לורן - גלית כברה ירדה 14 קג בשלושה חודשים
  הדיאטה של לורן - לפני ואחרי
  דיאטת לורן - שמואל קורייב ירד 14 קילו, מבסוט עד השמיים ומחפש כלה יראת שמיים
  יהודית ממן ירדה 30 קילו בכל התהליך
  דיאטת לורן

   

  דיאטת לורן – מידע מקיף על הדיאטה, מי עומדת מאחוריה, איך היא פועלת ותפריט מומלץ

  קיימות שיטות רבות שמטרתן היא לעזור ולסייע בתהליך ההרזיה. חלקן נחשבות לדיאטות מוכרות ויעילות ואחרות חדשניות וטרם הוכיחו את עצמן. יחד עם זאת, לא כל הדיאטות שהומצאו עד כה מתאימות לכולם באופן זהה והדגש הוא על מציאת השיטה והדרך הנכונה ביותר עבור גופך. דיאטת לורן היא אחת הדיאטות הפופולריות מכיוון ששיטה זו הוכיחה את עצמה כיעילה ומתאימה למעל 98% מהאנשים שמתחילים אותה, גם מבחינת הירידה המהירה במשקל וגם מבחינת שמירה על המשקל החדש.

   

  הכירו את דיאטת לורן – מהי דיאטה לורן?

  דיאטת לורן זוהי שיטת הרזיה שפותחה על ידי לורן גונר, בעלת תואר שני מאוניברסיטת אוקספורד ברוקס. אחת התוצאות שעלתה מן המחקר היא שלכל אדם יש חילוף חומרים ופירוק שומנים שמתנהל בצורה שונה ולכן אין שיטת הרזיה אחת המתאימה לכולם – אלא שכל אדם צריך תפריט מזונות ספציפי עבורו.

  לורן פיתחה את השיטה שלה על בסיס תחקיר מעמיק ועל מאות מחקרים חדשניים מהעשור האחרון שנעשו בתחום התזונה וההרזיה. אחת הנקודות העיקריות היא שלכל אדם יש חילוף חומרים ופירוק שומנים שמתנהל בצורה שונה ולכן אין שיטת הרזיה אחת המתאימה לכולם – אלא שכל אדם צריך תפריט מזונות ספציפי עבורו.

  ההתאמה של התפריט באופן אישי עבורך זהו רק אחד היתרונות של דיאטת לורן, בנוסף לכך, הדיאטה מותאמת באופן אינדיבידואלי להרגלים שלך, לשגרה שלך ולאורח חייך. בשונה מדיאטות אחרות, אין צורך להתאים את עצמך לדיאטה, אלא דיאטת לורן מותאמת אליך. הדיאטה תותאם ללו"ז שלך, בין אם זה מבחינת לו"ז הלימודים, משמרות בעבודה, זמן עם הילדים ובין אם רוב חייך עוברים בדרכים, בתחום המכירות בשטח, בלימודים אינטנסיביים, בצבא או בחופשת לידה – דיאטת לורן מותאמת ספציפית עבורך.

   

  איך פועלת דיאטת לורן?

  כאמור, דיאטת לורן מותאמת אליך באופן אישי. בניגוד לדיאטות אחרות בדיאטת לורן ההתנהלות היא יומיומית מול נטורופטית אישית שמתלווה אליך מההתחלה ועוברת איתך תהליך עד לקבלת התוצאות הרצויות.

  לא עוד רשימה של מה מותר ומה אסור לאכול שניתן למצוא גם באינטרנט. בדיאטת לורן הייעוץ והמעקב הוא יומיומי מנטורופטית אישית שתכיר אותך ותדריך אותך בצורה נכונה עד להשגת המטרה.

  בניגוד לדיאטות אחרות, בדיאטת לורן ההתנהלות היא יום יום מול נטורופטית אישית, שמוצמדת אליך מרגע הריאיון הראשוני ועד השבועות האחרונים של השמירה, בו המשקל שלך כבר תקין וסיימת את שלב בדיקת הפחמימות.

  בשונה מאוד מדיאטות אחרות עם מוקד כללי ודיאטנית שלא מכירה אותך באמת ומלווה אלפי לקוחות ועונה רק לשיחות נכנסות ושאלות כלליות, הצוות של דיאטת לורן בנוי מצוות של נטורופטיות ועוד מחלקה נוספת שמטרתה בקרת איכות השירות.

  בדיאטת לורן כל נטורופטית נבחרת בקפידה עבורך ועובדת עם מספר לקוחות מצומצם בלבד, באופן אישי, דרך הנייד האישי שלה. צורת עבודה זו מאפשרת לך להרגיש הרגשת בטחון וחופש עם הנטורופטית שלך, ומצד שני מאפשרת לנטורופטית שלך להכיר אותך באמת לעומק, את אורח החיים שלך, את האופי שלך וכמובן גם את ההתנהגות והתגובות המיוחדות של הגוף שלך.

  דיאטת לורן תגובות וואטסאפ

  אז.. כמה מרזים בדיאטת לורן?

  ודאי שאלת את עצמך "כמה מרזים בדיאטת לורן?" או "כמה קילו אפשר להוריד בדיאטת לורן?"

  ובכן, מכיוון שלכל אדם יש נתונים פיזיולוגיים שונים, התשובה אינה חד משמעית, אך יחד עם זאת, התהליך של דיאטת לורן מבטיח כי התוצאות יהיו ברורות ויומיומיות והצלחה בהרזיה ובשמירה. הירידה הממוצעת של הלקוחות שעברו את התהליך עד עכשיו היא של 2 ק"ג בשבוע, וזה אומר שאם יש לך בין 8-15 ק"ג לרדת, השלב של הרזיה ייקח לך בערך 6-8 שבועות, כמובן שהנתון הזה הוא חישוב ממוצע בלבד, קצב הירידה משתנה בהתאם למצבך הבריאותי, אורח החיים שלך ועוד וכמובן שהכול נבדק מראש לפני הכניסה שלך לתהליך וניתן לקבל אצל היועצות של לורן את ההערכה המדויקת יותר והמתאימה בדיוק לך.

  נתון חשוב נוסף ואולי מפתיע, לורן בדקה וראתה שלקוחות שהיו צריכות לרדת פחות מ 8 ק"ג ואפילו רק 3 ק"ג, ברוב המקרים היו צריכות את אותו פרק זמן עם הנטורופטית מכיוון שאלו הקילוגרמים הכי קשים לפיצוח! כמו כן, חשוב לא פחות לציין כי דיאטת לורן שמה דגש לא רק על ההרזיה אלא גם על שמירה על המשקל החדש שמושג בשלב ההרזיה.

  כמובן שהירידה היא בהיקפים ובמקומות הנכונים. למה? מכיוון שבדיאטה הזו לא נעשה שימוש בכימיקלים, אלא בתערובות צמחי מרפא מחומרים טבעיים בלבד ולכן המשקל שמורידים בדיאטת לורן הינו אך ורק שומן (לא מים או מסת שריר) וכך מתקבלת ירידה בהיקף וגזרה חטובה.

   

  מהם שלבי דיאטת לורן?

  דיאטת לורן מחולקת למספר שלבים וישנה חשיבות רבה לפעול לפיהם.

  השלב הראשון כולל שאלון מפורט שנשלח אלייך מרגע ההרשמה. עליך למלא את השאלון המפורט על מנת שנדע מהם ההרגלים, הצרכים ואורח החיים שלך. בשאלון ישנן שאלות לגבי הרגלי תזונה, פעילות גופנית, מצב פיזי ונפשי, רגישויות לתרופות / אלרגיות וכדומה. לאחר מילוי השאלון יתקיים ראיון אישי עם נטורופטית שתוצמד אליך ותתאים לך תכנית תזונה אישית המבוססת על הצרכים האישיים שלך.

  לאורך השלב הראשון (והשני) מתקיים ליווי יומיומי שנועד לעקוב ולוודא כי אכן כל יום ישנה התקדמות בתהליך ההרזיה שלך ומכאן במידה ולא ירדת ביום מסוים מסיבה כזו או אחרת הנטורופטית תטפל בבעיה במיידי ולא רק לאחר שבוע או בכלל לא! לאורך שלב זה גם התפריט יכלול כ-1200 קלוריות ליום!

  זה ושריפת השומנים מקנים לך תחושת שובע לאורך התהליך. באופן זה תושג ירידה משמעותית במשקל. במקרים בהם יש צורך בהרזיה משמעותית יותר של הורדה גדולה יותר של מעל 25 ק"ג – עושים את התהליך בשני סבבים. יש לציין כי דיאטת לורן מאוזנת ולא קיצונית, באמצעותה ניתן להביא אותך לתוצאות הרזיה משמעותיות וסיפורי ההצלחה של אנשים שעשו את דיאטת לורן יעידו על כך.

  השלב השני – מכונה גם 'שלב השמירה'. עם סיום שלב ההרזיה, נעבור לשלב השמירה, כאשר מטרתו של שלב זה היא לייצב את המשקל החדש שלך ולהחזיר אותך לאכול רגיל לגמרי, תוך כדי בדיקה מעמיקה של פחמימות וסוכרים שאהובים עליך ושהיית רוצה לשלב בתזונה היומיומית שלך.

  בשלב זה מפסיקים לצרוך את תוספי התזונה שניתנו קודם לכן ונבנית עבורך תכנית שמירה ייחודית. תכנית זו מבוססת על אכילת מזון בריא ומגוון ולעיתים כוללת מזונות עתירי קלוריות שמתגלים בבדיקת הפחמימות כלא משמינים אותך.

  בשלב זה לפעמים הנטורופטית שלך תריב איתך על הצורך לאכול ולנסות דברים יותר משמינים, בלי לחשוש להשמין, וזה די כייף, לא?

   

  לדיאטה 4 מרכיבים עיקריים:

  • תערובת צמחים – תערובות הצמחים, המגיעות אליך עד הבית באמצעות שליח תוך מספר ימים מרגע הצטרפותך לתכנית, מגיעות בצורה של טיפות – מיצוי המאפשר ספיגה טובה יותר של היכולות של צמחי המרפא. התערובות יספיקו לך ליותר מ 60 ימי הרזיה – להלן תקופת שלב ההרזייה (לכן ברוב המקרים אין צורך להשתמש בכל הכמות כי הגעת למשקל היעד שהצבת לעצמך). הנטורופטית האישית שלך תיתן לך הסבר מפורט על מהות התערובות הללו ואופן השימוש בהן כחלק מהתוכנית האישית שתבנה עבורך.

   

  • תפריט אישי – לכל שלב, לשלב ההרזיה ולשלב השמירה, נבנה עבורך תפריט מותאם לך על סמך השאלון האישי שמילאת בהצטרפות והריאיון הראשוני שעברת עם הנטורופטית, הכולל את הרגלי התזונה שלך ואורח החיים שלך. התפריט ניתן לשינוי לאורך התהליך בהתאם לשינויים החלים על גופך ואורח חייך.

   

  • מעקב יומיומי של הנטורופטית שלך – התפקיד שלך בתהליך הוא כל בוקר לדווח לנטורופטית האישית שלך את המשקל – בשונה לאמונות טפלות רבות, השומן אכן מתפרק על בסיס יומיומי וזה קריטי ביותר לדעת כמה שומן הגוף שלך שרף ב-24 השעות האחרונות, וזה על מנת להנחות אותך נכון בהמשך הרזיה שלך. דיווח אחת לשבוע או דיווח לא מסודר מקשה על פתרון בעיות מהיר ונכון במקרה וצצות כאלה. בנוסף ירידה יומיומית במשקל מקנה ידיעה שהתהליך אכן עובד ונותנת לך מוטיבציה ושומרת על מצב הרוח שלך לאורך התהליך כולו.

   

  • שלב השמירה על המשקל שהושג – נושא קריטי בכל סוג של דיאטה הוא נושא השמירה על המשקל לאחר הירידה. כדי לא להעלות מחדש במשקל, נבנה עבורך תפריט נוסף לשלב השמירה שרלוונטי להמשך חייך, ובסופו של שלב השמירה, הנטורופטית האישית, תעביר אותך את אחת החוויות העוצמתיות ביותר בחייך – בדיקת הפחמימות והסוכרים! ייתכן שיתגלה לך שהשוקולד האהוב עליך או הפסטה המוקרמת, הם דווקא כן מתאימים לגופך ולא משמינים אותך.

   

  השאירו פרטים לקבלת מידע על רכישת תהליך הדיאטה במבצע מיוחד

   שם:
   טלפון:
   משהו נוסף לומר:

    

   מה כולל תהליך דיאטת לורן?

   אחרי ההרשמה לתכנית ההרזיה של דיאטת לורן ישלח אליך שאלון מפורט על אורח חייך והרגלי התזונה שלך. תיבחר עבורך נטורופטית אישית המתאימה לך שתיצור איתך קשר ותבצעו שיחה מעמיקה על מנת להכירך יותר ולהתאים לך את התפריטים לכל שלבי התהליך ולתת לך הסבר על המשך הדרך וצורת ההתנהלות מולה. במקביל תישלח אליך לביתך, באמצעות שליח מטעם החברה, אריזה מהודרת ובה התערובות הצמחיות הטבעיות. מוצרים אלו נועדו לעזור ולשפר את פעילות גופך בפירוק השומנים המיותרים, ניקוי הרעלים בגופך והפחתת הדחף שלך למתוקים ולפחמימות. התערובות הצמחיות הן:

    

   פורמולה לבוקר MORNING FORMULA

   טיפות טבעיות מיועדות לפירוק השומנים המיותרים בגוף.

   כתוצאה מדיאטות לא נכונות, מחלות, תזונה לקויה, שינויים הורומונליים אחרי לידות, גיל המעבר או בעיות בבלוטת התריס, היכולת של הגוף לפרק שומן נפגעת.

   השימוש בפורמולה הזאת הוכיח את העצמו כיעיל מאוד בעזרה לגוף לפירוק של כ-200-500 גרם של רקמת שומן ביום.

   מיצוי הצמחים בפורמולות MORNING, עוזר לגוף להתגבר על המכשול הזה, מחזק את הגוף, את מערכת החיסון ואת התפקוד הכללי של הגוף כולו, משקם את היכולת של הגוף לפרק רקמות שומן בקלות, בלי לפגוע במסת שריר, וע"י כך עוזר לייצר מצב של הרזיה בריאה ונכונה, גורם לעליה באנרגית הגוף בבוקר (התערובת אינה מכילה ממריצים!!).

    

   פורמולה לצהרים – NOON FORMULA

   טיפות טבעיות התרומות לניקוי הרעלים בגוף ולהתגברות על תחושת הנפיחות והכבדות.

   ארוחת צהריים היא לרוב הארוחה הגדולה ביותר ביום, שלעיתים קרובות גורמת לנו לתחושת כבדות, גזים ונפיחות בבטן. המזון המודרני מלא ברעלים שונים, החל מהורמונים בעופות ובשרים, חומרי הדברה בירקות ופירות (אפילו אורגניים), וחומרים משמרים וחומרי טעם וריח כימיים.

   כל אלו מצטברים במערכת העיכול וברקמות השומן ומקשים על הגוף לפרק את הרקמה השומנית, תורמים לתחושת התסכול הנובעת מ-"דיאטות שלא עובדות", וחוסר אונים. מיצוי צמחי בפורמולת NOON עוזר לגוף להתגבר על תחושת הנפיחות והכבדות, תורם לניקוי הרעלים מרקמות השומן וממערכת העיכול, ותורם להרזיה נכונה בריאה וכיפית, עיכול תקין והרגשת קלילות.

    

   פורמולה לערב – EVENING FORMULA

   טיפות טבעיות של ויטמינים ומינרליים המתמקדים בטיפול באכילה רגשית של פחמימות.

   שעות הערב הן לרוב הזמן הכי בעייתי בזמן דיאטה. זמן של אכילה רגשית, אכילה מתוך שעמום, זמן בו כל המתח והלחץ של כל היום עלולים להתפרץ החוצה בצורת אכילה של כל המקרר כולו.

   המיצוי הצמחי בפורמולת EVENING הוכיח את העצמו כיעיל מאוד בהרגעה של כעס, מתח ולחץ המצטברים במשך היום ועלולים לגרום לאכילה רגשית. כמוכן, הוא ממלא את הגוף בוויטמינים ומינרלים איכותיים מאוד, העוזרים להתגבר על הרצון לנשנש, על תחושת הרעב ותורם להרזיה קלה, בריאה ונכונה.

    

   פורמולה ללילה – NIGHT FORMULA

   טיפות טבעיות עם כמות נכונה של ויטמינים ומינרליים המגבירה את יכולת הספיגה של מרכיבים חיוניים.

   בלילה הגוף שלנו עסוק בניקיון, חידוש רקמות וספיגה של המרכיבים התזונתיים, אותם הוא קיבל במשך היום. השומן העודף עלול להכביד על הגוף ועל האיברים הפנימיים להקשות על פעולות חיוניות אלה. כמוכן, הלילה הוא זמן שעלול להיות מאתגר מבחינת הרצון לנשנש מתוך הרגל או רצון ל"משהו טעים".

   המיצוי הצמחי בפורמולת NIGHT, עוזר לגוף לנקות את הכבד, לטפל בכבד שומני וכולסטרול גבוה, מגביר את יכולת הספיגה של מרכיבים תזונתיים חיוניים, ומכיל כמות נכונה ומאוזנת של ויטמינים ומינרלים, להם הגוף זקוק בלילה, על מנת להתחדש ולהכין את עצמו ליום שאחרי. מטופלים רבים מדווחים גם על ירידה של תיאבון בשעות המאוחרות וירידה במשקל מהירה וקלה הרבה יותר.

    

   מיד לאחר קבלת התערובות לביתך, תיצור איתך קשר היועצת ותתחילו בתהליך ובליווי היומיומי לקראת היעד שהצבת לעצמך. התהליך כולל הישגים יומיומיים, השגת היעד במשקל ומעבר לאורח חיים בריא יותר והרבה ידע על גופך על מנת להשתמש בו ושלא יהיה לך צורך בתהליך הרזיה נוסף לעולם.

    

   דיאטת לורן ערכת תוספים חדשה

    

   כמה עולה דיאטת לורן? – עלות דיאטת לורן

   על מנת לקבל במדויק את מחיר דיאטת לורן עליך ליצור קשר עם אחת מיועצות ההרשמה של הדיאטה ע"י השארת פרטים בטופס בדף זה. מחיר דיאטת לורן כולל הכל, בניית תכנית הרזיה אישית ושינוי התכנית במידת הצורך, בניית תכנית שמירה, טכנולוגיה מדויקת של בדיקת פחמימות, על מנת לתת לך את הידע המדויק אילו מאכלים ניתן לאכול חופשי ומאילו צריך  להיזהר, מתכונים, מעקב צמוד יומיומי של נטורופטית אישית שמכירה אותך באמת, 4 תערובות צמחיות ויחס מיוחד ואכפתיות אמיתית לכל אורך התהליך וגם אחריה.

    

   המלצות על דיאטת לורן ותגובות של לקוחות

   ברשת האינטרנט ניתן למצוא מגוון המלצות על דיאטת לורן. לקוחות שניסו את הדיאטה מעידים כי אכן מדובר בתכנית מאוד מושקעת שמותאמת לכל לקוח באופן אישי. ניתן לקרוא על דיאטת לורן ביקורות חיוביות רבות בדף הפייסבוק של החברה ומרביתן מעידות כי העובדה שלכל לקוח יש תפריט אישי שמותאם לצרכיו – זו הסיבה להצלחה בתהליך ההרזיה ובשמירה.

    

   דיאטת לורן תגובות של לקוחות שלקחו חלק בשלבי דיאטת לורן:

   רעות, קריית גת: "לפני שהתחלתי את דיאטת לורן שקלתי 90 קילוגרם, הרגשתי זוועה ולא האמנתי שאני אצליח לרדת במשקל. כבר ניסיתי הכול ושום דיאטה לא עבדה לי. אימא שלי שכנעה אותי וקנתה לי את התהליך של דיאטת לורן ואחרי כמה חודשים שוב נעמדתי על המשקל והגעתי ליעד ואני שוקלת 70! ירדתי עשרים קילו בתקופה כל כך קצרה, בלי הרבה מאמץ, בלי עומס של כושר גופני, אני עד היום נדהמת מהשיטה של לורן גונר".

   אלכס, טבריה: "אני עושה דיאטות מאז שאני זוכר את עצמי ובשנתיים האחרונות כבר כלום לא מצליח, גם השיטות שבעבר היו יעילות כבר לא מסתדר איתן. ניסיתי את דיאטת לורן מתוך חוסר ברירה, לא האמנתי שאני אצליח לרזות אבל מצא חן בעיני התהליך, שזה לא קיצוני מדי ושלא אצטרך לחוש רעב כל הזמן. לא שמתי לב והזמן עבר ותוך חודשיים ירדתי 14 קילו, אני מרגיש אדם קל יותר, מאושר יותר. מה שחשוב לא פחות זה שאני עדיין שומר על המשקל כפי שהוא!".

   שירלי, תל-אביב: "דיאטה מדהימה! בלי לחץ, בלי מאמץ, פשוט הקפדתי על התכנית לאורך כל השלבים ונעזרתי בנטורופטית יום יום וכבר אחרי שבועיים ראיתי שאני מורידה קילוגרמים! בסוף התהליך ירדתי 13 קילו ואני ממש מרוצה מעצמי ומהדיאטה של לורן גונר, אמליץ עליה בחום לכל מי שישאל!".

    

   צפו בלורן גונר מסבירה עוד על הדיאטה בקטע הבא:

   למידע על הדיאטה ולהתחלת התהליך – יש למלא פרטים ויועצת תחזור אליך בהקדם

   יועצת תחזור אליך לאחר מילוי הפרטים

    שם:

    טלפון:

    תמונות לפני ואחרי נוספות של אנשים שסיימו את תהליך דיאטת לורן

    תמונה לפני ואחרי דיאטת לורן כרמל נורני ירדה 13 קילו בתהליך
    דיאטת לורן תמונות - יולנד סאנאס ירדה 19 קילו בתהליך
    דיאטת לורן - רותי לסרי ירדה 14 קג בחודשיים וחצי
    דיאטת לורן תמונה לפני אחרי
    תמונה לפני ואחרי - דיאטת לורן
    לפני ואחרי לורן 3
    לפני ואחרי 4

    הבהרה: פורטל דיאט מאסטר איננו האחראי בפועל על שיווק או מכירת מוצרים בדיאטת לורן. הפורטל מציע סיקור אודות הדיאטה ומקשר בין צרכנים שמתעניינים בדיאטה לבין המשווק הרשמי.

    דיאט מאסטר - פלטפורמה מקוונת ובה מדריכים מקיפים בנושאי דיאטה ותזונה נכונה, מידע על מזון בריא וסגולותיו. התכנים באתר דיאט מאסטר מבוססים על מקורות מידע מהימנים, כגון אתרי דיאטניות מובילות, קופות החולים ואתרים נוספים בתחום. חלק מהתכנים באתר עברו בקרה של דיאטניות ו/או נכתבו על ידי אנשי מקצוע.