השאירו פרטים לקבלת מידע מנציג

שם:

טלפון:

איטלס Eatless טבליות הרזיה
איטלס אדל

אדל בספלוב ממליצה על הטבליות

eatless כמוסות הרזיה

טבליות הרזיהEatLess – מידע מקיף, חוות דעת וביקורת

טבליות מציצה מהפכניות להרזיה איטלס – EatLess

טבליות ההרזיה ™EatLess הן מוצר חדשני ומסקרן בשוק מוצרי ההרזיה אשר מטרתו להגביר את קצב חילוף החומרים בגוף ואת תחושת השובע שלנו על ידי טבליות מציצה (כן קראתם נכון, מדובר בטבליות מציצה שמתוססות בפה, לא בכדורי הרזיה רגילים שצריך לבלוע).

הטבליות הידידותיות לשימוש פותחו על ידי חברת ™EatLess במשך למעלה מ-5 שנים. הן מאושרות לשימוש בטוח על ידי משרד הבריאות בישראל וה-FDA, מנהל המזון והתרופות האמריקאי.

בניגוד למוצרים אחרים בשוק הדיאטה וההרזיה, כמוסות ™EatLess אינן דורשות מכם לבלוע כדורים. מדובר בטבליות מציצה שמתחילות לפעול מיד לאחר שהחומרים הפעילים בהן נספגים בבלוטות הרוק ומשם זורמים למחזור הדם.

על פי חברת ™EatLess טבליות ההרזיה עשויות מ-100% חומרים טבעיים. הטבליות הן בטעם פירות יער וללא סוכר והן מיועדות לשימוש של אנשים מעל גיל 16.

 

טבליות הרזיה EatLess – איך זה פועל?

אין צורך לבלוע את הטבליות. מדובר בטבליות מציצה מתמוססות בפה, אשר מסייעות לפעילות מערכת העיכול, מגבירות את קצב חילוף החומרים בגוף (מטבוליזם) ועוזרות בהפחתת התיאבון והחשק למתוקים.

עם תחילת מציצת הכמוסות החומרים הפעילים המצויים בהן עוברים באמצעות הרוק למערכת הדם. בטבליות קיימים מספר רכיבים אשר מיועדים ליצירת פעילות תרמוגנית אשר מסייעים בשריפת שומן בגוף.

 

השאירו פרטים לקבלת מידע על רכישת טבליות ההרזיה במבצע מיוחד

שם:
טלפון:
משהו נוסף לומר:

10% הנחה ברכישת הטבליות לגולשי דיאט מאסטר

 

כמוסות איטלס – הוראות שימוש במוצר

את טבליות ההרזיה יש לקחת על בסיס יומי, 2 טבליות ביום בין ארוחות, כלומר שימוש מומלץ יהיה נטילת כמוסה אחת לאחר ארוחת הבוקר וכמוסה נוספת לאחר ארוחת הצהריים. חשוב להקפיד לא לחרוג מ-3 כמוסות ליום בשום אופן. החברה ממליצה לעיין בעלון המוצר לפני השימוש בו.

 

רכיבים – אילו חומרים מכילות טבליות איטלס להרזיה?

גוג'י ברי, למינריה, כרומיום, קפאין, איסטין, חומץ תפוח, ל.קרניטין, ברומלאין.

 

למידע נוסף – צפו בקטע הווידאו הבא:

לרכישת הטבליות – השאירו פרטים ונציג יתקשר אליכם

השאירו פרטים לקבלת מידע מנציג

שם:

טלפון:

איטלס

הבהרה: פורטל דיאט מאסטר איננו האחראי בפועל על מכירת הטבליות. הפורטל מציע סיקור אודות המוצר ומקשר בין צרכנים שמתעניינים ברכישתו לבין המשווק הרשמי.